Z uwagi na ustawienia prywatności nie wszystkie dane tego użytkownika są widoczne

Szanowni Państwo. W związku z rozpoczęciem wygaszania serwisu Poema informuję, że końcem marca 2017 zablokowana została możliwość logowania się, a co za tym idzie tworzenia nowych treści. W okolicach października 2017 serwis zakończy swoją działalność. Zachęcam do zabezpieczenia własnej twórczości przed datą wygaszenia, później nie będzie takiej możliwości.

Arkadiusz Kuryłowicz

Nazywam się: Emalgorzata Zakrzewska

Trochę o mnie: Wiek - odpowiedni. Robię - zamieszanie wokół życia. Na koncie - wysokooprocentowane doświadczenia.

Dołączyłam do serwisu ponieważ: "Nie ma takiej okoliczności, w której czytanie by szkodziło, a już przy pisaniu? Otóż przy pisaniu czytać należy jak najwięcej – utalentowanemu nie zaszkodzi, grafomana nie wyleczy" Jerzy Pilch

Ilość odsłon: 128360

Komentarze

Konto usunięte

2-5

marzec 20, 2014 21:28

Mam nadzieję, że całkowicie nie znikasz.

No i kto będzie nosił na Biurko Krytyków teksty i łapał umykające elektrony?

pozdrówka :)

marzec 17, 2014 20:54

Em, różnie bywało... ;-) Tu się z Tobą zgadzam, co do celu poemy. Chyba wiesz, że nie jestem małostkowy. Dzięki.

styczeń 31, 2014 12:37

czytałem esej, który mi przesłałaś :) nie podzielam obaw "prozaizacji poezji". wszystko według mnie zależy od kontekstu w jakim umieści się słowa i od tego jak bardzo wieloznaczne mogą się stać w ten sposób. już sam wymóg, aby wiersz był krótki narzuca pewien liryczny rygor (tak rozumiem lirykę - to nie styl ją tworzy a forma). na pewno tendencja do odchodzenia od typowo "lirycznych metafor" na rzecz prozy wynika też z tego, że wiele z nich po prostu się "zużyła". napisano tyle wierszy, zastosowano tak wiele środków stylistycznych...żeby być oryginalnym trzeba poszukiwać także w prozie. a "proza" to i mowa potoczna, hasła reklamowe, język polityki itp. itd. jestem wielkim fanem Barańczaka i Zadury, a oni właśnie mają takie podejście do poezji. pozdrawiam :) niemniej, lektura ciekawa.

styczeń 29, 2014 17:24

Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :)

styczeń 28, 2014 18:46

Witaj EM...mam pytanie techniczne, dlaczego jak wchodzę na swój profil (i nie tylko) to widzę wszystkie szczegółowe informacje włącznie z tym kiedy ostatnio odwiedziłam poemę a u niektórych userów jest tylko pseudonim lub szczątkowe informacje...z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

styczeń 06, 2014 08:19

Treść komentarza została usunięta przez redakcję serwisu.

grudzień 20, 2013 20:21

Emalgorzato:
dziękuję za wprowadzenie
choć 2texTo małe pocieszenie..
serdeczności...

grudzień 19, 2013 20:02

Piorun? W życiu nigdy nikomu nie życzyłem źle. Wręcz przeciwnie. A baj de łej: uważam, że jest to bardzo fajna, urocza piosenka. Może nie stricte świąteczna, ale urocza. Choć bardziej pasowałaby na Walentynki, ale...walić to. Jest ładna, urocza. I szlus.

http://www.youtube.com/watch?v=6pHNkOQCIzk

grudzień 19, 2013 16:26

Dzięki Konrad,

apropos tego co dalej, po Twoich trzech kropkach ... ja się chętnie przy okazji z Tobą napiję, więc jeśli liczysz na coś więcej niż mój uśmiech - tym razem przeliczyłeś się chłopie - piorun mnie nie trzaśnie :)
a za gwiazdkę pomyślności baaardzo dziękuję.

Choinka wyjątkowo ładnie "się ubrała" i myślę, że pośrednio też i Twoja to zasługa!

grudzień 19, 2013 13:06

Życzę... (czego życzy się osobom ubierającym choinkę? ładnego ubrania?) W każdym bądź razie- życzę wszystkim użytkownikom Poemy- Zdrowego, mile spędzonego roku 2014. Życzę pięknych, cudownych świąt. Bez chorób, bez złamań, bez problemów.
Ponadto...Pani EMałgorzacie Zakrzewskiej życzę wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrowia... przede wszystkim wyluzowania. Proszę nie banować za bzdury. Bez ,,spinki". Miłych świąt, niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie...